Minu käsitööl on nüüd Instagrami konto, hiljutine trikoopaela saak ja muu!

käsitöö, trikoopael, Tuniisitehnika

Nagu mõned teist juba märganud on, tegin ma 3 nädalat tagasi oma loodud käsitöö jaoks eraldi Instagrami konto! Selle nimi on helina_loves_handicraft ja ma olen seal praeguseks juba üpriski palju postitanud. Kui teil on samuti Instagram, kus jagate oma kaunist loomingut ja ma teid veel leidnud ei ole, siis võite oma kasutajanime kommentaaridesse jätta ja ma otsin teid ülesse! 

Üks teine blogija (craftandothercrazyplans) soovitas mul sinna kasutaja teha ja ma olen seda postitamise protsessi nautinud rohkem kui ma arvata oleksin osanud! Kuna ma tahtsin kõigepealt oma varasemalt tehtud tööde kohta käivad pildid avaldatud saada, siis võttis mul natukene aega, et nii-öelda uuemate ja aktuaalsemate asjadeni välja jõuda. Kuigi osad neist piltidest, mida kasutasin varasemate postituste reklaamimiseks, pole võib-olla oma stiilit ja välimuselt päris Instagram-i postitamise väärilised (kuna need ei olnud sellele mõeldes tehtud), otsustasin ma need siiski avaldada. Kuid praeguseks olen juba mõnda aega olnud varasemate tööde postitamisega ühel pool ja avaldanud ainult praegu käsil olevate esemete teemalisi pilte.

insta

Minu Instagram!

Veel tahtsin ma teiega väga jagada seda, et mul on nüüd korralik komplekt tuniisitehnika jaoks vajalikke tuniisiheegelnõelu! Võib-olla mäletate, et sügisel valmisid mul tuniisitehnikat kasutades need stiilsed padjakatted. Tollel hetkel mul neid tuniisiheegelnõelu ei olnud ja mõlemad padjad valmisid sellise tavalise heegelnõela abil, millele olin otsa teipinud pastaka. Heegelnõelale pikkuse lisamine pastaka abil oli vajalik selleks, et silmused vardale ära mahuks. Seega kui mu vend mult küsis, mida ma jõuludeks saada sooviksin, ütlesin, et üks komplekt selliseid vahendeid kuluks väga ära! Seega ta telliski need mulle eBay-st ja kuna selleks hetkeks oli juba peaaegu detsembrikuu käes, siis nii nagu me ka arvasime, ei jõudnud need jõuludeks kohale. Küll aga jõudsid nad mu vanematekoju paar nädalat tagasi, kust ma selle paki ka eile lõpuks kätte sain! Ma arvan, et see ootamine oli nende head hinna ja kvaliteedi suhet arvesse võttes igati seda väärt, ma olen nii rahul ja mul on selle komplekti üle väga hea meel!

27393996_10204509004442986_1241158911_o27399032_10204509004562989_977679034_oJa viimaks tahtsin ma väga jagada oma viimase kahe Türi Vaiba Nõmme esinduses käigu tulemust! Nagu ma ka lühidalt oma uusaastalubaduste postituses mainisin, läks mu poiss-sõber rohkem kui neljaks kuuks USA-sse. Ning kuna ma teadsin, et mul ei ole seetõttu mõneks ajaks Nõmmele enam asja, kogusin ma endale trikoopaela varusid selleks perioodiks ette ära. Sügisesest saagist mul hetkel pilte ei ole, kuid täna tahtsin ma jagada pilte viimasel kahel korral ostetud trikoopaeltest (kokku 13 tokki), mis ma ka Instagram-i postitasin. Maksmise ajal mainisin, et ma ilmselt nüüd mõnda aega siiakanti ei satu, kuna õpin Tartus ja poiss-sõber USA-s jne, mille peale sealne klienditeenindaja ütles, et neil on nüüd ka Tartus Sepa Keskuses esindus! Mistõttu poleks mul olnud vaja nii palju trikoopaela ette koguda, kuid samas on saak ju ilus, sealne teenindus alati suurepärane ja see Sepa Keskus jääb minu jaoks Tartus veidi valesse suunda. Kuid eks kui väga suur vajadus lõnga järele tuleb ja mõni projekt seetõttu pooleli jääb, siis lähen vaatan ka sealse esinduse üle. Kuid ilmselt mitte niipea, sest mõneks ajaks on mu trikoopaelavarud piisavad!

Suured tänud lugemast!

Kõike parimat!

Helina

Advertisements

One thought on “Minu käsitööl on nüüd Instagrami konto, hiljutine trikoopaela saak ja muu!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s